Danas je u Centru za kulturu Požarevac na sednici Glavnog odbora Stranke slobode i pravde, predsednik Dragan Đilas imao završnu reč, gde je istakao da je potrebno rešiti četiri problema – mediji, birački spisak, kupovinu glasova i pritisco na birače.

„NADA i Proglas su ljudi sa kojima sarađujemo jer smo jači kad smo zajedno. U našem neformalnom savezu želimo i one stranke koje jesu opozicija, a to su SDS i Dveri. Oni mogu s nama u borbu protiv vlasti koja uništava Srbiju“, rekao je Đilas.
„Mi smo patriotska stranka, volimo svoju zemlju. Laž je da ugrožavamo suverenitet Srbije jer kad SNS pozove EP da dođe u Srbiju to je u redu, ali kad ih mi pozovemo da još jednom svrate to nije u redu“, kazao je je Đilas.